Bramki: 25min Budziaszek, 55min Ochmański, 78min Morawski

Piast: Bębenek - Kosek, Owca, Przebinda, Morawski - Budziaszek (60 Kuć), Korczek, Jasiołek, Łęcki (70 Kadula) - Ochmański, Tomczak (80Rydzyk)

Piast wygrał swój wyjazdowy mecz z Podgórzem Kraków 3 - 1
Dzięki tej wygranej Piast awansował w tabeli na 5 miejsce

piast dnia wrzesień 27 2015 22:31:29 · 0 Komentarzy · 373 Czytań · Drukuj

Piast Wołowice - KS Borek Kraków 2 - 0

Bramki: 78min Budziaszek, 90min Korczek

Czerwona kartka: 80min Kurzeja (za dwie żółte)

PIAST: Bębenek - Kosek, Owca, Przebinda, Kuć (75 Morawski ) - Kurzeja, Korczek, Jasiołek, Rydzyk (65 Kadula ), Łęcki (70 Budziaszek ), Tomczak

Piast Wołowice pokonał na własnym obiekcie KS Borek 2 - 0. Pierwsze 30 min to przewaga gości którzy dłużej utrzymywali się przy piłce. W 25min nie wykorzystali jedenastki. Ostatni kwadrans to już odważniejsza gra Piasta. W 35min Kurzeja wyszedł sam na sam z bramkarzem gości ale niestety bramkarz gości okazał się lepszy w tym pojedynku. Druga połowa to dużo walki i wymiana ciosów. Raz atakowali goście raz gospodarze. W 78 minucie po składnej akcji Piasta, Tomczak wypuścił Budziaszka w pojedynek sam na sam z bramkarzem gości a ten położył bramkarza na ziemi i wpakował piłkę do pustej bramki. Piast prowadził 1 - 0. Póżniej Kurzeja zobaczył 2 żółta kartkę i Piast musiał radzić sobie ostatnie 10 miniut w osłabieniu. Borek dążył do wyrównania ale nie potrafił się przebić przez linię obrony Piasta. W doliczonym czasie gry Piast wyszedł z kontrą, Tomczak Podał prostopadle do Korczka a ten położył bramkarza i było już po meczu. Piast zgarnia ważne 3 punkty

* Piast Wołowice II - Kliny Kraków 2 - 3

piast dnia wrzesień 20 2015 21:03:20 · 0 Komentarzy · 438 Czytań · Drukuj

Porażka w zaległym spotkaniu
Świt Krzeszowice - Piast Wołowice 6 - 2

Bramki : 12min Owca, 82min Łęcki

Czerwone kartki : 55min Ochmański (dwie żółte), 65min Jasiołek (dwie żółte), 80min Kumala

PIAST : Bębenek - Kosek, Owca, Morawski, Kurzeja (82 Mika ) - Budziaszek (65 Kuć ), Ochmański, Jasiołek, Łęcki, Rydzyk (46 Kadula ) , Tomczak (75 Kumala )

Mecz Walki
Piast Wołowice - KS Prokocim Kraków 1-1 (0-1)

Bramka : 78min Tomczak

PIAST : Bębenek - Owca, Morawski, Kosek, Kuć(46 Tomczak) - Kurzeja, Korczek, Ochmański (80 Kadula), Budziaszek, Rydzyk(46 Jasiołek), Łęcki

Piast Wołowice zremisował na własnym obiekcie z KS Prokocim Kraków 1-1. Pierwsze minuty spotkania to dużo rzutów rożnych dla gości, którzy od pierwszych minut chcieli zdobyć bramkę i ustawić mecz, atakowali wysokim pressingiem i tak po jednym z rzutów rożnych zdobyli pierwszą bramkę. Kolejne minuty spotkania to sporo walki, głównie w środku pola z upływem czasu mecz się wyrównał. Druga połowa to odważniejsza gra Piast, który nie miał nic do stracenia i zaczął stwarzać sytuację. Gości czekali na kontry i co jakiś czas próbowali wychodzić z kontratakiem. w 78 minucie Tomczak dostał piłkę na 35 metrze obrócił się z nią, podprowadził kilka metrów i technicznym strzałem pod poprzeczkę przelobował bramkarza gości. Piast zdobył cenny punkt z solidnym rywalem.

Bramki : Łęcki 2x

PIAST : Bębenek - Kuć (65 Tomczak), Owca, Morawski, Kosek - Kurzeja, Korczek, Ochmański, Budziaszek, Rydzyk (60 Kadula), Mitana (48 Łęcki)

Piast Wołowice pokonał na własnym obiekcie Clepardię Kraków 2 - 0. Katem gości okazał się Łęcki który pojawił się na boisku w 48 minucie i zanotował dwa trafienia. Mecz toczył się w dużym upale. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. W drugiej połowie Piast podkręcił tempo, czego efektem były dwa zdobyte gole. Piast zgarnia pierwsze 3 punkty w sezonie. Za tydzień do Wołowic przyjeżdza KS Prokocim Kraków

piast dnia sierpień 31 2015 11:46:46 · 0 Komentarzy · 340 Czytań · Drukuj